Главная Хранение информации Google Now перебереться на PC завдяки Chrome

Google Now перебереться на PC завдяки Chrome

Віртуальний помічник від Google, що дебютував на Android 4.1, припав до душі користувачам мобільної ОС. На відміну від Siri, Google Now надає інформацію до того, як користувач її запитує. Це відбувається завдяки аналізу дій власника смартфона, його переміщень і пошукових запитів. Скоро Google Now стане доступний не тільки на телефонах, але і на ПК.

У початковому коді браузера Chromium, на якому заснований Google Chrome, були знайдені картки-повідомлення Google Now. Сповіщення вже присутні в останній версії браузера від пошукового гіганта. Це означає, що до повноцінної інтеграції помічника залишається не так багато часу.

Портування Google Now на ПК, як частини браузера, може розширити його можливості і познайомити з помічником мільйони користувачів. Єдина система повідомлень для Android і Chrome дозволить ще сильніше об'єднати смартфони і ПК. Для мобільної ОС це буде додатковим аргументом на її користь.

Представники Google підтвердили інтеграцію помічника в браузер, повідомивши, що регулярно експериментують з новими можливостями Chrome. Поява Google Now на ПК залежатиме від результатів внутрішнього тестування функції.

Експерти припускають, що віртуальний помічник прийде на заміну iGoogle. Це персональна головна сторінка пошукача, що відображається в браузере. Google оголосила, що наступного року відключить iGoogle через низьку популярність. Google Now з віджетами повідомлень про погоду, пробки і результати матчів на її місці виглядала б вдало, резюмує сайт http://internetsvit.com.