Главная Хранение информации Лінійка аналітичних рішень Navicon поповнилася хмарним рішенням IBM Planning Analytics

Лінійка аналітичних рішень Navicon поповнилася хмарним рішенням IBM Planning Analytics

Лінійка аналітичних рішень Navicon поповнилася хмарним рішенням IBM Planning Analytics, яке забезпечує можливість планування та прогнозування з використанням методів аналітики. Про це повідомили CNews в Navicon.Як зазначається, для Navicon початок роботи з IBM Planning Analytics стало логічним продовженням розвитку аналітичного напрямку, в якому інтегратор володіє експертизою.

Рішення поєднує можливості систем IBM Cognos TM1 та IBM Watson Analytics в області планування, аналізу даних і прогнозної аналітики. Крім того, IBM Planning Analytics локалізовано в «хмарі», тому не потребує розгортання спеціальної ІТ-інфраструктури замовника. Функціонал рішення дозволяє всього в кілька кліків вибудовувати системи метрик і збалансованих показників для оцінки бізнесу, що скорочує час, що витрачається на введення даних та отримання результатів бізнес-аналізу.

За інформацією Navicon, хмарний продукт IBM відрізняють строгі стандарти безпеки, висока масштабованість, гнучкість і адаптивність, можливість інтеграції в кілька кліків з ERP, CRM-системами та іншими зовнішніми джерелами даних.

Експерти компанії відзначили хмарну локалізацію як одну з ключових особливостей аналітичного IBM. Такий підхід до організації ІТ-інфраструктури в повній мірі відповідає інтересам замовників, які прагнуть до зниження капітальних вкладень в ІТ і хочуть почати працювати в системі як можна швидше. До 2019 р. майже половина ІТ-бюджетів корпоративних структур, за оцінкою IDC, буде йти саме на хмарну інфраструктуру.

Navicon забезпечує повний супровід замовника в частині вивчення всіх можливостей нової системи: консультанти інтегратора розробляють індивідуальні програми навчання з урахуванням потреб клієнта, а також допомагають освоїти специфіку роботи з впроваджуваної системи за допомогою спеціально налаштованих демо-прикладів, які імітують практичні задачі, актуальні для користувачів.

Аналітичні методи і технології IBM Planning Analytics надають корпоративним замовникам можливість розвивати бізнес, використовуючи всі ті масиви даних, які формуються сьогодні в кожній компанії та її найближчому оточенні. Обсяг даних, з якими стикається бізнес в своїй щоденній роботі, продовжить рости, тому експерти Navicon прогнозують зростання інтересу корпоративного сектора до подібних аналітичним рішенням.

Джерело: http://morozovhall.com/