Главная Телевизоры Онлайн-кінотеатр Netflix запрацює в Україні

Онлайн-кінотеатр Netflix запрацює в Україні

Компанія Netflix зареєструвала в Україні однойменну торгову марку, і це дає привід припустити, що онлайн-кінотеатр найближчим часом з'явиться на українському ринку.

Netflix ТМ була зареєстрована в Україні 27 серпня 2013 року. Згідно з даними про реєстрацію, компанія може надавати під цим торговим знаком послуги Інтернет-доступу до відео- і аудіофайлів, і займатися продажом реклами.

Уточнимо, що реєстрація ТМ дозволить компанії одержати домен першого рівня: Netflix.ua.

Цікаво, що в березні 2013 року Netflix вже зареєструвала домен другого рівня netflix.com.ua. Зараз він просто перенаправляє користувачів на основний домен netflix.com.

Всі великі іноземні Інтернет-проекти при виході на український ринок вважають за краще проходити саме такий шлях. Наприклад, Google в Україні спочатку використовувала домен google.com.ua, але пізніше обзавелася доменом першого рівня google.ua.

На даний момент вартість щомісячної підписки на Netflix становить від $8. Експерти відзначають, що вихід Netflix на український ринок збільшить кількість легальних ресурсів в Україні, і покаже користувачам їх перевагу.