Главная Статьи Таксисти і кур'єри відмовляться платити за «Яндекс.Навігатор»

Таксисти і кур'єри відмовляться платити за «Яндекс.Навігатор»

Автор: news-it.info   


У разі запровадження плати за використання «Яндекс.Навігатора» і «Яндекс.Карт» для бізнесу таксисти масово перейдуть на інші додатки. Про це у розмові з News-it.info заявив голова міжрегіональної профспілки працівників громадського транспорту Ярослав Щербінін.За його словами, незважаючи на те, що навігаційні сервіси «Яндекса» користуються заслуженою популярністю серед таксистів, а також працівників кур'єрських і логістичних служб, у разі запрвадження плати вони будуть використовувати інші додатки. «Слава богу, є безкоштовна альтернатива. До того ж, поки незрозуміло, як "Яндекс" буде відокремлювати звичайних користувачів від комерційних», — зазначив він.

У понеділок, 24 квітня, повідомлялося, що «Яндекс» планує почати брати гроші з таксопарків, кур'єрських служб та іншого бізнесу, який використовують сервіси «Яндекс.Навігатор» і «Яндекс.Карти» в комерційних цілях. Тестування нового формату розпочнеться з 1 травня — спочатку в «Навігаторі», а через деякий час і в «Картах».

По темі: "Яндекс.Таксі": у Львові ополчилися проти експансії російського бізнесу

Пізніше в «Яндексі» пояснили, що не планують брати плату з некомерційних користувачів. «Мова йде про використання "Навігатора" сторонніми додатками, які на програмному рівні пов'язані з "Навігатором", — саме для них ми готуємо новий окремий продукт, доступ до якого буде по ліцензії», — зазначили представники компанії.