Главная Статьи Twitter запустить новинний телеканал з цілодобовим мовленням

Twitter запустить новинний телеканал з цілодобовим мовленням

Автор: news-it.info   

Twitter спільно з Bloomberg Media планує створити сервіс з цілодобовою трансляцією новин. Виконаний проект буде у вигляді онлайн-телеканалу на платформі соцмережі, пише The Wall Street Journal.Передбачається, що його запустять вже цієї осені. Телеканал, який поки не має назви, буде в реальному часі транслювати власні новини з різних куточків світу, а також показувати перевірені ролики користувачів Twitter.

Виконавчий директор Bloomberg Media Джастін Сміт (Justin Smith) зазначив, що багато хто дивиться новини в прямому ефірі по телевізору і відразу ж коментують те, що відбувається в соцмережі. Компанії ж хочуть об'єднати ці дії.

«Ми справді вважаємо, що зможемо охопити аудиторію, яка не платить за телебачення і дивиться телевізор на ходу, і ми думаємо, що Bloomberg — ідеальний партнер для нас», — заявив фінансовий директор Twitter Ентоні Ното (Anthony Noto).

Представники Twitter і Bloomberg не стали розкривати газеті фінансову сторону угоди. Проте наголошується, що Bloomberg повністю контролює наповнення каналу. Крім того, на ньому буде показуватися реклама.