Главная Разное У новорічну ніч Twitter найчастіше користувалися в Японії та Кореї

У новорічну ніч Twitter найчастіше користувалися в Японії та Кореї

Компанія Twitter опублікувала офіційну статистику новорічних твітів. За даними популярного сервісу мікроблогів рекордсменами з публікації твітів стали Японія та Корея. Кількість твітів у новорічну північ в Токіо і сеулі досягло 33,388 повідомлень в секунду.

Другий за потужністю пік користувацької активності спостерігався, коли Новий рік досяг Нью-Йорка. Саме у цей момент швидкість публікацій в Twitter досягла значення 13,336 повідомлень за секунду. Почесне третє місце в цьому своєрідному рейтингу зайняв пік у 11,675 твітів, який відбувся під час півночі в часовому поясі Бангкока/Джакарти, пише сайт http://postup.in.ua/.

Відзначимо, що представники Twitter не повідомили про те, яка саме кількість повідомлень була опублікована за час зустрічі 2013 року, лише підкресливши той факт, що сервісом в цей період скористалися «мільйони людей».

Нагадаємо, що абсолютний рекорд швидкості публікацій в Twitter становить 327,000 твітів за хвилину. Саме така швидкість була зареєстрована під час перевиборів президента США Барака Обами на другий президентський термін.

Попередній рекорд був зафіксований в Японії у грудні 2011 року під час трансляції популярного аніме. Тоді показник у 25,088 твітів зав секунду побив рекорд у 9,000 твітів за секунду, який був зафіксований відразу після появи чуток про вагітність популярної співачки Бейонсе.

Відзначимо, що не дивлячись на загальну світову популярність сервісу Twitter, його куди менш знаменитий китайський аналог Sina Weibo продемонстрував ще вищі показники. Зокрема, новорічний рекорд Weibo склав 729,571 повідомлень в хвилину, що на 52% вище від попереднього рекорду.