Главная Разное Елон Маск планує запустити проект супутникового інтернету

Елон Маск планує запустити проект супутникового інтернету

Згідно з повідомленням видання Wall Street Journal, в даний момент Елон Маск веде переговори з творцем стартапу О3b Грегом Уайлером, розробка якого спрямована на створення супутникової мережі, здатної забезпечити високошвидкісним інтернетом країни, що розвиваються. У даний момент О3b володіє вісьмома супутниками і планує збільшити їх кількість до 16.

Згідно з планами проекту, до складу орбітальної групи має увійти близько семисот апаратів вагою до 115 кілограм. Масштаб їх удесятеро перевершить чисельність апаратів «Ірідіум».

Виробляти супутники будуть на спеціально створеному підприємстві. В даний момент ведуться переговори про його розташування у Флориді або Колорадо. Очікується, що вартість кожного апарата становитиме до мільйона американських доларів.

У проекті, з високою часткою ймовірності будуть задіяні підприємства Маска і Уайлера. Наприклад, SpaceX, в теорії, здатна забезпечити виведення супутників на орбіту, а WorldVu Satellites дасть можливість отримати радіочастоти для здійснення інтернет-доступу через супутникову систему.

Як підкреслює Wall Street Journal, в даний час проект знаходиться на стадії переговорів і остаточних домовленостей поки немає.