Главная Компьютеры и комплектующие Windows 7: особливості і переваги

Windows 7: особливості і переваги

Автор: Петро ВИННИК   

Однією з особливостей Windows 7 стало спрощення роботи з вікнами, які можна одним кліком прикріпити на екрані, присунувши до потрібного краю. Для того, щоб розвернути або відновити вікно по вертикалі потрібно зробити два кліка в нижній межі вікна. Для всієї решти дій розробниками були передбачені гарячі клавіші.

Windows 7, підкреслює газета Поступ плюс, відрізняється наявністю вбудованих діагностичних утиліт, за допомогою яких можна посилати звіти про помилки. Problem Steps Recorder – достатньо простій, але ефективний інструмент, що записує послідовність всіх дій, які відбуваються на екрані. При натисненні «Record» всі дії миші і клавіатури відстежуватимуться, а також будуть зроблені знімки екрану з доданим ним коментарями. Далі всі знімки будуть збережені в ZIP-архіві, що містить з HTML-презентацію.

Якщо ви вирішили встановити windows 7, то відразу можливо і не відмітите те, що ікони панелі завдань має чітко зафіксоване місце, тобто додаток створює ікону в одному місці. Але переміщати їх ви зможете на свій розсуд. Перші п'ять додатків з панелі завдань можна запустити, натиснувши комбінацію клавіш Win+1, Win+2, Win+3.... Крім того можна без проблем переміщати і ікони в системному лотку.

Панель завдань Windows 7 можна налаштувати на розсуд користувача. Якщо вам подобається панель завдань попередніх версій, то тут її можна буде зробити максимально наближеною до того варіанту, який вам припав до душі. Для цього потрібно викликати контекстне меню на панелі завдань, відкрити діалог властивостей, відзначити пункт «Маленькі значки» і вибрати в групі вкладки «Кнопки панелі завдань» пункт «Об'єднувати, коли мало місця». В результаті, ви одержите максимально наближену з погляду функціональності панель.

Серед інших нововведень Windows 7 варто відзначити можливість перемикання між вікнами одного додатку, прикріплення теки до кнопки провідника на панелі завдань, відкриття провідника з теки «мої документи».