Главная Компьютеры и комплектующие Російським суперкомп'ютером від компанії «Мультиклет» цікавляться китайські інвестори

Російським суперкомп'ютером від компанії «Мультиклет» цікавляться китайські інвестори

Автор: http://news-it.info   

Мінекономрозвитку збирається залучити в деякі російські проекти китайські інвестиції на суму 7,2 млрд дол. В міністерство передані вже 57 заявок від підприємців. Серед інших великий інтерес становить пропозиція з розробки суперкомп'ютера від компанії «Мультиклет» з Єкатеринбурга.За словами співголови «Ділової Росії» Антона Данилова-Данильяна, підготовка підприємцями пропозицій щодо проектів для Російсько-китайської платформи інвестиційного співробітництва була організована за запитом Мінекономрозвитку. Оцінкою проектів також займеться міністерство.

Пропозиція компанії «Мультиклет» з Єкатеринбурга стала однією з найнесподіваніших. Автори проекту з розробки суперкомп'ютера оцінили його в 80 млн дол.

Борис Зир'янов, гендиректор компанії «Мультиклет»: «Ми хочемо на базі нашої архітектури створити настільний суперкомп'ютер (ПК, ноутбук), інформує postup.in.ua - швидкий і енергоефективний. Ми синтезували кристал, вийшовши на заявлені характеристики. Тепер нам потрібні гроші», - повідомив Борис Зир'янов, гендиректор компанії.

Він також додав, що інвестори з Китаю вже проявили інтерес до цього проекту.

За інформацією Торгово-промислової палати (ТПП), обсяг прямих інвестицій з Китаю в Росії в 2013 р. досяг 4,8 млрд дол. Сумарний обсяг накопичених прямих інвестицій склав 7,7 млрд дол.