Главная Компьютеры и комплектующие HP Slate 7 надійшов у продаж за $170

HP Slate 7 надійшов у продаж за $170

Автор: Петро ВИННИК   

Компанія HP випустила свій новий планшет HP Slate 7. Замовити цей пристрій вже можна на сайті компанії. Новинка позиціонується як Android-планшет середнього рівня і може стати дуже популярною завдяки своїй ціні ($169,99) і імені компанії.

7-дюймовий HFFS дисплей має дозвіл 1024?600 пікселів. Slate 7 працює під управлінням двоядерного процесора Cortex-A9 з тактовою частотою 1,6 ГГц, має 1 гігабайт оперативної пам'яті, а також 8 гігабайт вбудованої пам'яті для зберігання даних. Слот для карт пам'яті присутній (підтримуються microSD обсягом до 32 гігабайт). Також відзначимо основну 3-мегапіксельную камеру, VGA-камеру для відеочату, а також стандартний набір бездротових модулів і датчиків.

Апарат працює під управлінням Android 4.1 (Jelly Bean) і підтримує технологію Beats Audio. З інших особливостей виділимо дуже приємний дизайн пристрою, а також рамку з нержавіючої сталі. Товщина корпуса пристрою становить 10,7 мм при масі у 370 г.

Для покупки буде доступний HP Slate 7 в сріблястому і червоному кольорі корпусу. Як уже відзначалося вище, на офіційному сайті hp.com пристрій продається за $169,99.