Главная Гаджеты Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi Pocophone F1

Pocophone F1 - дуже дивний апарат з перекосом в бік заліза і економією в усьому іншому. Цим смартфоном Xiaomi немов намагається повернутися до витоків, коли робила потужні телефони собі в збиток, щоб хоч якось звернути на себе увагу.

У Pocophone нудний дизайн, корпус із пластику, немає NFC (а значить - немає безконтактної оплати) і жахлива камера. Зате там не найгірший 6,2-дюймовий екран з роздільною здатністю FullHD + і Snapdragon 845. F1 - найдешевший на даний момент телефон на цьому процесорі, але це смартфон без надмірностей, навіть аскетичний. А ось заради надмірностей є Mi8 зі схожими характеристиками, але вже з OLED-екраном, NFC і більш цікавим дизайном (вкраденим у Apple). Але і коштує він уже 25-27 тисяч рублів.

Загалом, нічого говорити: на даний момент це найкраще вкладення 20 тисяч рублів, якому за такі гроші власники цього телефону списують відсутність всього іншого. Схожі телефони є і у Honor, але там стоїть процесор Kirin, який нехай і набирає в синтетичних тестах схожі цифри, але програм під нього оптимізовано набагато менше, пише cupol.lviv.ua.