Главная Гаджеты Виробництво окулярів Google Glass віддадуть Motorola

Виробництво окулярів Google Glass віддадуть Motorola

Компанія Motorola, куплена в 2012 році Google, може почати виробництво не тільки телефонів спільної розробки, але і окулярів Google Glass наступних поколінь. Про це розповів глава Motorola Денніс Вудсайд в інтерв'ю журналістам internetsvit.com.

Нові модифікації окулярів можуть вироблятися на базі компанії Motorola, проте поки що неясно те, наскільки повним буде технологічний цикл. Раніше, 22 липня 2013 року, стало відомо що Google придбала частку у фірмі Himax, яка випускає дисплеї для окулярів Google Glass, а в новому повідомленні не йдеться про виробництво з нуля всіх комплектуючих.

Видання підкреслює, що до початку 2013 року частка Motorola на ринку смартфонів знизилася до одного відсотка проти 3,8 відсотків наприкінці 2011 року. Це привело до падіння прибутку не дивлячись на всі скорочення співробітників і зараз компанія намагається знайти нові ніші.

Крім того, низка джерел в галузі вказує на проблеми не тільки фінансового характеру. Відділ розробки додатків на Android в Google нібито посварився з розробниками Motorola, що позначилося на їх взаємодії при роботі над першим великим спільним проектом, Moto X. Глава компанії, втім, відкинув цю інформацію, рівно як і чутки про персональне неприйняття політики Motorola колишнім керівником відділу розробки Android в Google Енді Рубіним. На думку оглядачів іншого видання, Tech Radar, перехід на виробництво нового гаджета може виправити стан справ у компанії, яка була придбана Google не стільки заради промислових потужностей, скільки заради великої кількості патентів.

Окуляри Google Glass є ношеним комп'ютером, який вбудований в оправу окулярів з вмонтованим в одну з лінз прозорим дисплеєм. Вбудовані датчики, камера і мікрофон дозволяють управляти пристроєм або голосом, або за допомогою невеликого тачпада на дужці, а зв'язок зі світом комп'ютер підтримує не безпосередньо, а через смартфон.

По темі: Створено перший комп'ютер з гарячого льоду

Поки що гаджет був випущений тільки обмеженою серією для розробників, проте його нові можливості змусили зреагувати зокрема британське міністерство транспорту: чиновники визнали окуляри загрозою для безпеки руху. А ще раніше самі розробники обмежили можливості користувачів оснащувати Google Glass системами розпізнавання осіб і заборонили програмістам розробляти для пристрою порнографічні додатки.