Главная Аксессуары Apple готується до випуску ношеного гаджета

Apple готується до випуску ношеного гаджета

Виробники освоюють нові горизонти у випуску електроніки. Все більша кількість компаній переходять на випуск «розумних» гаджетів: компанія LG – браслет G Watch R, Samsung –смарт-годинник Galaxy Gear, Google – окуляри Google Glass. За численними чутками, що з'являються в мережі, скоро це список очолить провідна корпорація Apple: світ завмер в очікуванні випуску пристроїв SmartWatch. Недавно компанія з Купертіно одержала патентну заявку, яка була видана американським Бюро патентів і торгових марок, де розкриваються подробиці планованого до випуску пристрою.

У документі позначені майбутні особливості пристрою iWatch, а також додається схема гаджета. Судячи з технічних характеристик і опису, він зможе заряджати на основі бездротових технологій.

На початку 2014 року у виданні The New York Times з'явилося повідомлення, що компанія Apple працює над можливостями бездротової зарядки ношених пристроїв. Розробки планується упровадити у функціональні можливості як смарт-годинника, так і смартфонів. Їх зарядка проводитиметься від рухів руки методом магнітної індукції, відзначає neodimrostov.ru.

Цей спосіб вже відомий володарям наручного годинника. Виробник Seiko достатньо довгий час використовує в своїх пристроях серії Kinetic метод заряджання акумулятора, заснований на обертанні маховика.

Це далеко не перший патент, одержаний корпорацією Apple напередодні випуску iWatch. У березні 2014 року компанією був придбаний спеціальний крокомір для ношених пристроїв. Поява таких нововведень говорить про те, що Apple збирається випустити власний ношений пристрій. Існує вірогідність, що його представлення широкій аудиторії відбудеться під час презентації iPhone 6 9 вересня 2014 року.